Prawo. Sport. Finanse. 2017

ius et sport.jpg

Koło Naukowe Prawa Sportowego ,,Ius et Sport” działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na IV Ogólnopolską Konferencję Naukową  Prawo.Sport.Finanse. 2017, która odbędzie się w dniach 6-7.04.2017r w Collegium Iuridicum II (ul.Lipowa 4, Warszawa).

Do 21 marca 2017 można zgłosić czynny udział w panelach studencko-doktoranckich.  Zgłoszenia wraz z załączonymi abstraktami wystąpień związanych z szeroko rozumianą tematyką prawa sportowego będą przyjmowane wg poniższych zasad:

Długość: do 500 słów,
Adres: ius.et.sport@gmail.com (temat wiadomości: Abstrakt+[imię i nazwisko])
Treść zgłoszenia:
– imię i nazwisko,
– nazwa uczelni, rok i kierunek studiów,
– temat wystąpienia;

Koszt udziału w panelach studencko-doktoranckich konferencji wynosi 30 zł (o uiszczenie opłaty prosimy po otrzymaniu wiadomości o zakwalifikowaniu abstraktu do wystąpienia)

Zachęcamy do odwiedzania naszego fanpage: https://www.facebook.com/events/1559468254081188/ by być na bieżąco z informacjami dotyczącymi konferencji.

 

ZAŚWIADCZENIA:
W celu wydania zaświadczenia o biernym udziale w konferencji prosimy o kontakt mailowy na adres:ius.et.sport@gmail.com, w temacie wiadomości wpisując „Zaświadczenia”.

Przewidujemy wydanie pokonferencyjnej publikacji w formie książkowej.

————————————————————————–

Uczestnictwo – publiczność:
wstęp wolny, nie pobieramy żadnych opłat, udział nie wymaga wcześniejszej rejestracji.