Wątek podatkowy w skandalu korupcyjnym w FIFA – relacja

21 października na Kampusie Centralnym UW odbyło się spotkanie KN „Ius et Sport” pt.: „Wątek podatkowy w skandalu korupcyjnym w FIFA”, które poprowadzi nasza pani opiekun – Dr Karolina Tetłak.

Dr Karolina Tetłak – Opiekun „Ius et Sport”, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także współpracownik Centre for International Sports Law na Uniwersytecie Staffordshire w Wielkiej Brytanii i Thompson Rivers University w Kanadzie. Absolwentka studiów LL.M. (Master of Laws) o profilu Concentration in Taxation na wydziale prawa Harvard University i Prawa na UW.

Pani dr zajmuje się prawem podatkowym, w szczególności opodatkowaniem sportowców i organizacji sportowych oraz podatkowymi aspektami wielkich imprez sportowych.. Dodatkowo specjalizuje się w opodatkowaniu show-businessu.
Występuje na licznych seminariach, szkoleniach i konferencjach, w tym zagranicznych.

Dr Tetłak jest autorką wielu publikacji o tematyce podatkowej wydanych w Polsce i za granicą. Doświadczenie w zakresie praktyki podatkowej zdobywała w kancelarii Weil, Gotshal & Manges oraz w warszawskim biurze PricewaterhouseCoopers.

Strona Pani dr : http://www.karolinatetlak.pl/

Pani doktor udzieliła w tym roku wywiadu w radiu TOKFM dot. zagadnienia, o którym opowiedziała również podczas naszego spotkania:
http://audycje.tokfm.pl/odcinek/FIFA-i-pieniadze-Rozmowa-z-dr-Karolina-Tetlak-UW/26664

Po spotkaniu wybraliśmy się na wspólne oglądanie Ligi Mistrzów :)
Doktor Tetłak dziękujemy za poprowadzenie spotkania, a wszystkim obecnym za przybycie.