„Wątek podatkowy w skandalu korupcyjnym w FIFA” – dr Karolina Tetłak

21 października o 18:30 w sali 24 (III p.) w nowym budynku Szkoły Języków Obcych UW (Kampus Centralny) odbędzie się spotkanie KN „Ius et Sport” pt.: „Wątek podatkowy w skandalu korupcyjnym w FIFA”, które poprowadzi nasza pani opiekun – Dr Karolina Tetłak.

https://www.facebook.com/events/178554385819764/
Po spotkaniu zapraszamy na wspólne oglądanie Ligi Mistrzów w pubie Browarmia (http://www.browarmia.pl/)

Pani doktor udzieliła w tym roku wywiadu w radiu TOKFM dot. tego zagadnienia:
http://audycje.tokfm.pl/odcinek/FIFA-i-pieniadze-Rozmowa-z-dr-Karolina-Tetlak-UW/26664

Dr Karolina Tetłak – Opiekun „Ius et Sport”, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także współpracownik Centre for International Sports Law na Uniwersytecie Staffordshire w Wielkiej Brytanii i Thompson Rivers University w Kanadzie. Absolwentka studiów LL.M. (Master of Laws) o profilu Concentration in Taxation na wydziale prawa Harvard University i Prawa na UW.

Pani dr zajmuje się prawem podatkowym, w szczególności opodatkowaniem sportowców i organizacji sportowych oraz podatkowymi aspektami wielkich imprez sportowych.. Dodatkowo specjalizuje się w opodatkowaniu show-businessu.

Występuje na licznych seminariach, szkoleniach i konferencjach, w tym zagranicznych.
Jest autorką wielu publikacji o tematyce podatkowej wydanych w Polsce i za granicą.

Doświadczenie w zakresie praktyki podatkowej zdobywała w kancelarii Weil, Gotshal & Manges oraz w warszawskim biurze PricewaterhouseCoopers.Strona: http://www.karolinatetlak.pl/