Po spotkaniu organizacyjnym – jak dołączyć do Koła

13 października odbyło się spotkanie organizacyjne Koła w roku akademickim 2015/16. Nowym członkom pokazaliśmy dokonania Koła, planu na najbliższy rok oraz możliwe formy zaangażowania się w działalność Ius et Sport.

Deklaracja członkowska – Ius et Sport

Aby zostać członkiem IeS należy złożyć deklarację członkowską (dostępna powyżej i w zakładce Koło>Dołącz do nas!). Deklarację wystarczy oddać komuś z zarządu np. podczas spotkań Koła. Następnie należy opłacić składkę (10 zł / rok) naszemu Skarbnikowi – Iwonie. W najbliższym czasie zarząd formalnie podejmie uchwałę o przyjęciu nowych członków w szeregi Ius et Sport. :)

Aby skontaktować się z Kołem wystarczy napisać przez Fanpage Ius et Sport na FB lub email: ius.et.sport at gmail.com Możecie też porozmawiać z poszczególnymi członkami zarządu – informacje o nas będzie dostępna na grupie FB członków Koła.

Regularnie wysyłamy newsletter Koła, z którego dowiecie się o najbliższych spotkaniach i zadaniach IeS. Mamy swoją grupę na FB (Koło Naukowe Prawa Sportowego Ius et Sport), na której możecie dowolnie dyskutować.

Prowadzimy konto Koła na Twitterze: Ius_et_Sport w czym przyda nam się Wasza pomoc.

Działa również nasza strona https://iusetsport.wordpress.com, na której znajdziecie wszystkie podstawowe informacje dot. Koła i naszej działalności w sposób uporządkowany :) Potrzebujemy Waszej pomocy również przy jej redakcji.

W naszej stronie w zakładce „Kalendarz spotkań znajdziecie kalendarz Google, w którym wpisujemy wszystkie aktywności Koła.