Management i marketing sportowy – spotkanie

Zapraszamy Państwa na spotkanie, na którym dowiecie się czym jest management i marketing sportowy. Naszymi gośćmi będą założyciele agencji sportowej NewSportStar: Łukasz Klenczon oraz Jakub Węglarski.

marketing sportowy

https://www.facebook.com/events/1588775004740073/

Łukasz Klenczon – licencjonowany agent FIFA i współzałożyciel agencji NewSportStar. W październiku 2010 r. zdał egzamin licencyjny w Polskim Związku Piłki Nożnej. Wcześniej ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2013 r. został absolwentem Podyplomowych Studiów Marketingu Sportu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Przez krótki czas zajmował się dziennikarstwem sportowym on-line współtworząc dział zajmujący się francuską Ligue 1. Futbol to jego pasja od wczesnego dzieciństwa. Do dziś wspomina emocje towarzyszące zdobyciu przez Piłkarską Reprezentację Polski srebrnego medalu podczas Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992 r. Obowiązki zawodowe łączy z aktywnością na boisku, dając z siebie wszystko podczas amatorskich rozgrywek.


Jakub Węglarski – specjalista marketingu sportowego, współzałożyciel agencji NewSportStar. Ukończył studia na kierunku Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a następnie Podyplomowe Studia Marketingu Sportu na tejże uczelni. Przyczynił się do spektakularnego rozwoju futbolu amerykańskiego w naszym kraju, m.in. promując tę dyscyplinę poprzez organizację meczów finałowych Topligi na Stadionie Narodowym. Jako organizator konferencji sportowych nieustannie przyczynia się do profesjonalizacji sportu w naszym kraju. Cenne piłkarskie doświadczenie zdobywał w działach marketingu klubów zagranicznych oraz polskiej Ekstraklasy. W przeszłości był zawodnikiem z sukcesami na szczeblu juniorskim. Jego wiedza na temat funkcjonowania drużyny od środka i tajemnic szatni jest nieoceniona. Na murawie, jak i w życiu zawodowym nigdy nie ustępuje i walczy do końca. W każdy szczegół wykonywanej aktywności wkłada całe swoje serce.

Do zobaczenia w poniedziałek!

18.30
sala: 2.6
Collegium Iuridicum II