R. Nahorny, A. Person – „Kariera dziennikarza sportowego po studiach prawniczych” – relacja

28 kwietnia 2015 r. KN „Ius et Sport” było organizatorem spotkania z Andrzejem Personem i Rafałem Nahornym pt. „Kariera dziennikarza sportowego po studiach prawniczych”

Podczas spotkania nasi goście opowiedzieli o swojej przygodzie ze studiami na wydziale prawa i o karierze w mediach. Uczestnicy spotkania usłyszeli wiele anegdot i historii dotyczących polskiego i międzynarodowego sportu na przełomie XX i XXI wieku.

Senator Andrzej Person opowiedział również o swojej działalności w Polskim Komitecie Olimpijskim (m.in. jako rzecznik prasowy i attache polskiej reprezentacji olimpijskiej) i w parlamencie RP

Spotkanie przyciągnęło sporą liczbę studentów.

Rafał Nahorny- dziennikarz i komentator sportowy. Absolwent WPiA na Uniwersytecie Warszawskim (!).

Specjalizuje się w komentowaniu piłki nożnej, w szczególności meczów ligi angielskiej. Były redaktor „Przeglądu Sportowego”, a obecnie komentator CANAL+.

Andrzej Person- dziennikarz i komentator sportowy, działacz, prawnik, senator od trzech kadencji. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie Przewodniczący Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą. Były rzecznik prasowy PKOl oraz polskich ekip olimpijskich. Były wiceprezes i prezes Polskiego Związku Golfa.