Prawne aspekty transferów na przykładzie siatkówki – spotkanie z mec. Pietrasikiem

Zapraszamy na spotkanie Ius et Sport z mec. Jakubem Pietrasikiem pt.”Prawne aspekty transferów na przykładzie siatkówki” Spotkanie odbędzie się 3 marca 2015 r. o 18:30 w Collegium Iuridicum II (ul. Lipowa 4), w sali 3.8.

EVENT FB

logo pietrasik

Jakub Pietrasik – radca prawny i menadżer siatkarski z kancelarii Grykowski i Januszczyk Sp. p., właściciel agencji menadżerskiej Olympia Sports Management. Absolwent WPiA UW, członek OIRP w Warszawie.

Swoich klientów reprezentuje w sporach gospodarczych, w tym w szczególności w sporach budowlanych związanych m.in. z wykonaniem infrastruktury stadionowej na Euro 2012. Pełnomocnik spółek telekomunikacyjnych (w tym podmiotów świadczących mobilne usługi dodane) oraz spółek działających na rynku reklamy.

Mecenas reprezentuje zawodników, kluby sportowe oraz inne podmioty rynku usług i produktów sportowych.

Jakub Pietrasik jest autorem wielu publikacji poświęconych zagadnieniom prawa sportowego, w szczególności dotyczących ochrony wizerunku sportowców, sponsoringu sportowego, prawnych uwarunkowań transferów zawodniczych.

Dobrze przeprowadzony transfer wymaga znajomości procedur, prawa, rynku oraz umiejętności negocjacji. Nasz gość podczas spotkania przedstawi, jak wygląda negocjowanie kontraktów z klubami, przygotowanie profesjonalnego kontraktu zawodnika i reprezentowanie klientów w procedurze transferowej przed organami PZPS oraz związkami zagranicznymi.

http://www.pietrasik.pl/
http://www.olympia.org.pl/
http://gjlegal.pl/

Jedna uwaga do wpisu “Prawne aspekty transferów na przykładzie siatkówki – spotkanie z mec. Pietrasikiem

Możliwość komentowania jest wyłączona.